Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Suchaniu

zasady korzystania ze stołówki, opłaty


Opłaty za korzystanie ze stołówki szkolnej od 1 września 2008

 

l.p.

Rodzaj posiłku

Opłata za jeden posiłek w zł

1.

Śniadanie w punkcie przedszkolnym

1,40

 

2.

Obiad w punkcie przedszkolnym

3,03

 

3.

Podwieczorek w punkcie przedszkolnym

1,28

 

4.

Obiad

1,82 - uczeń

4,48 - pracownik

 

5.

połowa  obiadu

0,91 - uczeń

 

 

 

  1. Osoby uprawnione do korzystania ze stołówki szkolnej wnoszą opłatę w okresach miesięcznych, z góry do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym uprawniony będzie korzystać ze stołówki szkolnej. Opłatę za wrzesień wnosi się do dnia 15 września.

  2. W uzasadnionych przypadkach dyrektor szkoły może na wniosek rodziców ucznia lub innych osób uprawnionych wyznaczyć inny termin na wniesienie opłaty za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej.

  3. Osoby, które zamierzają korzystać tylko z pojedynczych posiłków w danym miesiącu wnoszą opłatę za rzeczywisty koszt posiłku wyliczony przez intendenta w szkole. Wówczas opłatę należy wnieść w terminie wskazanym przez kierownika świetlicy szkolnej z dożywianiem w Zespole Szkół Publicznych w Suchaniu.

  4. Opłaty pobiera i rozlicza kierownik świetlicy szkolnej z dożywianiem w godzinach ustalonych przez dyrektora szkoły lub w razie dłuższej nieobecności inny pracownik wyznaczony przez dyrektora szkoły.

  5. W przypadku niekorzystania z posiłków w stołówce szkolnej z powodu nieobecności ucznia lub innej osoby uprawnionej do korzystania z tego posiłku zwrotowi podlega dzienna wysokość opłaty za ten posiłek za każdy dzień nieobecności, następujący po dniu jej zgłoszenia. Zwrotu opłaty dokonuje się na koniec miesiąca.

  6. Zgłoszenia rezygnacji z posiłku przyjmowane są przez kierownika świetlicy szkolnej lub telefonicznie w sekretariacie szkoły do godz. 12.00.

  7. Podstawę zwrotu stanowi prowadzony przez kierownika świetlicy szkolnej z dożywianiem kwitariusz i rejestr zgłoszeń o rezygnacji z korzystania w danym dniu z posiłku.

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Małgorzata Konopka 30-08-2008 17:19
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Małgorzata Konopka 30-08-2008
Ostatnia aktualizacja: Małgorzata Konopka 30-08-2008 17:23